Oříšky,čokoláda,ovoce

V této kategorii si sami můžete složit svoji vlastní krabičku podle chuti z více jak 30-ti druhů různých oříšků,původem z celého světa. Vše baleno po 50-ti gramech. Dále zde najdete 17 druhů palinek z luxusní italské čokolády. Pralinky můžete objednat po kolika kusech chcete.

Oříšky,čokoláda,ovoce Počet produktů: 73

Podkategorie

 • Italské čokoládové...

  V této kategorii najdete 18 druhů různých ïtalských čokoládových pralinek od vybraných výrobců přímo z Itálie, které můžete objednávat již od jednoho kusu a složit si tak krabičku podle vlastní chuti za cenu, kterou uznáte za vhodné a to třeba i v kombinaci s oříšky z ostatních kategorií.

 • Ovoce

  Pokud chcete krabičku vylepšit i něčím trochu zdravějším, tak právě pro Vás je tu tato kategorie. Najdete zde nejen ovoce sušené (banány, brusinky, datle atd), ale i v hořké či mléčné čokoládě (jahody, kokosové kostky atd).

  Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat o další zajímavé produkty.

 • Ořechy, oříšky a mandle

  V této kategorii, stejně jako v té předešlé, si můžete vybrat jen ty produkty, které Vám přijdou k chuti a z kterých Vám složíme krabičku jen pro Vás.

  Najdete zde arašídy, mandle, kešu, vlašské ořechy, lísková jádra a to ve sladkých (jogurt, čokoláda, med, cukr,..) i slaných (wasabi, ďábelské koření...) variantách, které pocházejí z různých částí světa a jsou balené po 50g.

 • Ostatní

  Sem jsme přiřadili zbylé produkty,které nespadají do ostatních kategorií jako jsou například slunečnicová semínka,pražená kukuřice nebo kamínky. Nadále se budeme snažit najít pro vás další zajímavé produkty,které sem zařadit.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 73 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 73 položek