Dárkové koše a balíčky Počet produktů: 3

Podkategorie

 • Z lásky

  Pokud chcete své drahé polovičce pořídit nějaký sladký, nevšední, vtipný nebo sexy dáreček, pak jste tady správně. Tuto sekci se pro Vás budeme snažit neustále rozšiřovat, aby jste měli co nejširší možnost vybrat si ten správný balíček pro Vaše nejmilovanější.

 • Sladké

  V této kategorii je pro Vás připraveno spoustu dárkových košů, krabiček a mís, vyrobených ze 33 druhů sladkých i slaných oříšků (lískové ořechy, arašídy, mandle, kešu, kukuřice, slunečnice a další) a vybraných druhů sušeného ovoce v čokoládě, pocházejících ze všech koutů světa. Dále zde najdete 17 druhů neodolatelných pralinek, vyrobených z jemné italské čokolády.

 • Ochutnávkové

  Tato sekce je určena nejen pro dárky k svátku nebo k narozeninám, ale i jen tak pro radost ma "domácí mlsání". Najdete zde rozmanité druhy čokolád a oříšků, balené v jednoduchých krabičkách, aby si vybral opravdu každý.

 • Alkoholové

  Těmito balíčky a koši složenými převážně z alkoholických nápojů určitě uděláte radost nejen přátelům. Všechny produkty jsou originální a jedinečné.

 • Kuriózní

  Zde se pro Vás snažíme sestavit takové dárkové balíčky, které jinde na trhu, nebo kameném obchodě nenajdete. Každý nový nápad na speciální balíčky různých druhů budeme do této sekce přidávat, aby jste vždy vybrali ten nejlepší a nenahraditelný dárek pro Vaše blízské.

 • Pivní sety

  Zde jsme se snažili, aby jste mohli i pivařům dát pivo v dárkovém balení, trochu jinak než ho znáte. Těmito balíčky můžete udělat radost obyčejným pivem v neobyčejném setu.

  !Další pivní balíčky pro Vás stále připravujeme!

 • Pro mazlíčky

  Chápeme, že Vaši mazlíci patří mezi právoplatné čelny Vaší rodiny, proto jsme pro Vás připravili něco málo pro potěšení Vašich domácích mazlíčků. Pokud chcete potěšit svého pejska, ať už malého nebo velkého, či kočičku a chcete něco nevšedního, tak možná tady najdete řešení.

  !Další balíčky pro Vaše mazlíčky stále připravujeme!

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek